Galaxy Star Wars RPG - Szybki Start!

Właśnie tutaj gość i nowy przybysz na forum przeczyta, co musi zrobić by móc zacząć grę w Galaxy Star Wars RPG. Znajdują się tu podstawowe informacje dotyczące rejestracji oraz aktywacji użytkownika w postaci krótkiej instrukcji rozpoczęcia gry.

Możesz też w tym celu od razu przejść do działu Szybki Start oraz wykonać opisane tam kroki. Przed rozpoczęciem gry polecamy także lekturę wybranych działów naszego Portalu.

Moderator: GM

GM
Game Master
Awatar użytkownika
Posty: 119099

Galaxy Star Wars RPG - Szybki Start!

Postautor: GM » ndz mar 24, 2024 05:29

Obrazek
Aby rozpocząć rozgrywkę w grze:

1. Przeczytaj Szybki Start na Portalu Gry
2. Zarejestruj się na naszym forum
3. Spokojnie czekaj na aktywację swojej postaci!
FAQ:

Dlaczego nie mam dostępu do gry od razu po rejestracji?

Ponieważ konto wymaga aktywacji, która pochłania nieco czasu. Aktywacja to nie "klik", postaci na Galaxy otrzymują wraz z nią własny avatar, dane i statystyki, dlatego nieraz aktywacja, zwłaszcza w natłoku pracy Administratora zająć może dłużej.

Dlaczego widzę tylko to forum?

Ponieważ forum Galaxy jest ukryte dla gości i osób nieaktywowanych, a poszczególne postacie widzą po aktywacji tylko lokacje na której obecnie przebywają. Lokacji-for w grze jest przeszło 1,5 tysiąca, lecz każda postać ma dostęp tylko do tych, na których się znajduje. Więcej informacji o systemie gry znajdziesz na portalu.

Źle wypełniłem konto podczas rejestracji, co dalej?

Wciąż możesz skontaktować się z którymś spośród mistrzów gry (najlepiej przez naszego discorda i pisząc do GM'a), aby po założeniu przez ciebie konta zedytował wybrane dane i aktywował twoje konto.
Obrazek
Karta Postaci:
Rejestracja: pt cze 02, 2006 12:55

Wróć do „Początek Gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości